Rehabilitant / Rehabilitantka - Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka
  • Puchaczów
Puchaczów, Puchaczów, Lublin Voivodeship, Polska
SJ SOLUTION Jakub Szewczak
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Puchaczów (pow. łęczyński)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa pacjentów fizjoterapeutycznych,
  • masaże,
  • zabiegi fizykalne,
  • dbanie o dobry wizerunek przychodni.

Nasze wymagania

  • chęć do pracy,
  • samodyscyplina,
  • umiejętność pracy z pacjentami,
  • punktualność,
  • sumienność i dokładność.

To oferujemy

  • Centrum Zdrowia w Puchaczowie oferujące usługi fizjoterapii i rehabilitacji, w związku z rozwojem i rozszerzaniem swojej działalności poszukuje do współpracy (również w ramach kontraktu NFZ) osób planujących swoją przyszłość związać z zawodem: FIZJOTERAPEUTA / MASAŻYSTA.
  • Jeśli posiadasz: wykształcenie kierunkowe,
  • umiejętność pracy samodzielnej i w zespole,
  • motywację do pracy i zaangażowanie,
  • chcesz się rozwijać … zapraszamy do nas!
  • forma stosunku współpracy oraz wymiar czasu pracy: do uzgodnienia.
  • Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia na umowie o prace lub B2B, dodatkowe szkolenia oraz współpracę z doświadczoną i zgraną grupą pracowników.

O nas

Centrum Zdrowia w Puchaczowie oferujące usługi fizjoterapii i rehabilitacji

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko, na które jest prowadzona rekrutacja przez firmę SJ SOLUTION JAKUB SZEWCZAK. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest SJ SOLUTION JAKUB SZEWCZAK. Podstawa prawna: pkt 32, pkt 42, pkt 43, pkt 171 preambuły, art. 4 pkt 11, art. 5 ust. 1 lit. b, art. 7 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - Dz.U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1

  • Praca Puchaczów
  • Puchaczów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087