Regulatory Manager
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
CERI International Sp. z o.o.
24. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Ocena transakcji handlu międzynarodowego pod kątem zgodności z przepisami (Compliance)
  • Kontrola przeprowadzanych transakcji
  • Przeprowadzanie szczegółowych analiz transakcji (DeskReview) na zlecenie klienta
  • Prowadzenie szkoleń w obszarze Trade Finance Compliance
  • Doradztwo w zakresie zgodności transakcji z przepisami

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w zakresie Trade Finance Compliance
  • Bardzo dobra znajomość i zrozumienie międzynarodowych przepisów dotyczących sankcji i embarg
  • Znajomość regulacji z zakresu AML/CTF
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2)
  • Umiejętność wyszukiwania, analizowania i prezentowania danych lub informacji
  • Doskonała organizacja pracy, umiejętność zarządzania czasem i ustalania priorytetów

To oferujemy

  • Pracę zdalną, hybrydową i stacjonarną w Łodzi lub Białymstoku
  • Zapewniamy szkolenia stanowiskowe i pełne wdrożenie do nowej roli
  • Opiekę i wsparcie doświadczonych liderów
  • Szanse rozwoju w strukturach firmy - awans pionowy i poziomy

  • Praca Łódź
  • Manager Łódź
  • Account manager Łódź
  • Project Manager Łódź
  • Product manager Łódź
  • HR Manager Łódź
  • Content Manager Łódź
  • Key Account Manager Łódź
  • Business Development Manager Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838