Regular .NET Developer
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, Śląskie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
28. 5. 2024

Nasz klient to innowacyjna firma technologiczna, która rewolucjonizuje branżę prawną, koncentrując się na aktywizacji technologicznej dla komorników. Oferuje ona szereg zaawansowanych programów, mających na celu usprawnienie pracy kancelarii komorniczych poprzez automatyzację procesów i ułatwienie dostępu do niezbędnych informacji. Firma jest znana z wysokiej jakości wsparcia technicznego oraz z indywidualnego podejścia do każdego klienta. To idealne miejsce dla osób, które chcą pracować w dynamicznie rozwijającym się środowisku, przyczyniając się do wprowadzania nowoczesnych technologii w tradycyjnych sektorach.

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia jako .NET Developer
  • Bardzo dobra znajomość C#
  • Znajomość zagadnień związanych z programowaniem obiektowym (OOP)
  • Znajomość wzorców projektowych (SOLID)
  • Znajomość zapytań LINQ i Entity Framework
  • Znajomość języka SQL
  • Znajomość Web API, REST
  • Umiejętność pracy w zespole

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość WPF/Xamarin/Maui/Platform UNO i MVVM

Oferujemy:

  • Długofalową współpracę
  • Pracę w zgranym zespole
  • Wyjścia integracyjne
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz pracę przy ciekawych projektach

Obowiązki:

  • Tworzenie i rozwijanie nowych funkcjonalności w aplikacjach backendowych opartych na .NET
  • Utrzymanie i optymalizacja istniejącego kodu
  • Integracja zewnętrznych API oraz systemów
  • Udział w projektowaniu architektury nowych rozwiązań
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Uczestnictwo w przeglądach kodu i wdrażanie wspólnych standardów programistycznych

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

  • Praca Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289