Regionalny Przedstawiciel Techniczno-Handlowy
  • Lidzbark Warmiński
Lidzbark Warmiński, Lidzbark Warmiński, Warmian-Masurian Voivodeship, Polska
Termo Organika Sp. z o.o.
8. 5. 2024

Miejsce pracy: Lidzbark Warmiński

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie kontaktów i bieżąca współpraca z wykonawcami
  • współpraca ze wspólnotami mieszkaniowymi, spółdzielniami, developerami, inwestorami
  • współpraca z biurami projektowymi i audytorami energetycznymi
  • doradztwo techniczne

Nasze wymagania

  • znajomość branży budowlanej – systemy dociepleń
  • wykształcenie min. średnie
  • prawo jazdy kat.B
  • duże zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • łatwość nawiązywania kontaktów

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • samochód służbowy
  • tel. komórkowy, laptop

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników

Termo Organika jest jednym z największych producentów płyt styropianowych w Unii Europejskiej i Kompletnego Systemu Ociepleń oraz niekwestionowanym liderem na polskim rynku. Termo Organika posiada na swoje wyroby prestiżowe Rekomendacje Techniczne Instytutu Techniki Budowlanej.

Termo Organika to:

•25 lat historii i doświadczeń,

•6 zakładów produkcyjnych,

•ponad 250 zatrudnionych.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

  • Praca Lidzbark Warmiński
  • Przedstawiciel handlowy Lidzbark Warmiński
  • Lidzbark Warmiński - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293