Regionalny przedstawiciel handlowy
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 5. 2024

Cenisz bezpośredni kontakt z klientem B2B? Wykorzystaj swoje umiejętności jako Przedstawiciel Handlowy w branży opakowań! Nasza klient, lider w produkcji opakowań, szuka osób z Twoimi umiejętnościami.

Oczekujemy

  • minimum 3 lata doświadczenia w sprzedaży B2B
  • wysoka motywacja do pracy w sprzedaży
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność budowania relacji
  • umiejętność obsługi komputera
  • zdolność do samodzielnego zarządzania czasem i planowania.
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość branży opakowań będzie dodatkowym atutem

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • narzędzia niezbędne do pracy: samochód, laptop, telefon itd.
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Zadania

  • poszukiwanie nowych klientów i budowanie trwałych relacji biznesowych
  • analiza rynku i identyfikacja nowych możliwości biznesowych
  • realizacja przyjętych celów i planów
  • reprezentowanie firmy

  • Praca Katowice
  • Przedstawiciel handlowy Katowice
  • Dyrektor handlowy Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246