Regionalny Przedstawiciel Handlowy
  • Włocławek
Włocławek, Włocławek, Kujawsko-pomorskie, Polska
Majster Budowlane ABC
24. 9. 2024

MAJSTER BUDOWLANE ABC sp. z o.o. z siedzibą we Włocławku poszukuje regionalnego przedstawiciela handlowego.
Twój zakres obowiązków:
Współpraca z Partnerami w rynku tradycyjnym Majster Budowlane ABC
Budowanie Partnerskich relacji i zaufania do sieci
Analizowanie bieżących wyników i wdrażanie działań operacyjnych
Rozwój sprzedaży na podległym terenie
Uczestniczenie w targach firmowych i innych wydarzeniach firmowych
Raportowanie działań
Nasze wymagania:
Pasja do handlu i zaangażowanie w kontakcie z klientem
Dobra organizacja pracy własnej i nastawienie na realizację założonych celów
Dobra znajomość pakietu MS Office
Prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy w terenie
Mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
To oferujemy:
Ciekawą i pełną wyzwań pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Realne uczestnictwo w budowaniu dynamicznej sieci handlowej
Stabilne zatrudnienie na pełen etat
Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
Wynagrodzenie podstawowe i system premiowy
Możliwość rozwoju i awansu zawodowego
Narzędzia potrzebne do pracy: samochód, laptop, telefon
Jeśli jesteś gotowa/gotowy na pracę w delegacji i chcesz rozwijać sieć Majster Budowlane ABC, zapraszamy do aplikowania!
CV prosimy wysyłać na adres recepcji.

  • Praca Włocławek
  • Przedstawiciel handlowy Włocławek
  • Dyrektor handlowy Włocławek
  • Włocławek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 193
    20 192