Regionalny Przedstawiciel Handlowy - Branża Wentylacyjna Rekuperatory
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
Przedsiębiorstwo TOOLCO Kazimierz Mitroszewski
17. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój i opieka nad siecią dystrybucji na podległym obszarze
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Realizacja planów sprzedaży
  • Opieka nad bieżącymi klientami oraz budowanie z nimi trwałych relacji biznesowych
  • Przygotowywanie kalkulacji oraz ofert handlowych
  • Analizowanie rynku i potrzeb klientów
  • Praca stacjonarna i w terenie

Nasze wymagania

  • Komunikatywność, dyspozycyjność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej
  • Dobra organizacja pracy, planowania zadań i ustalania priorytetów
  • Znajomość obsługi programu Microsoft Excel
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość klientów rynku budowlanego (hurtownie, klienci indywidualni segmentu pokryć dachowych)

To oferujemy

  • Stałe zatrudnienie
  • Odpowiedzialną i samodzielną pracę w przyjaznym zespole
  • Atrakcyjny system wynagradzania (zależny od efektów pracy). Pensja stała plus system premiowy.
  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Praca Białystok
  • Przedstawiciel handlowy Białystok
  • Dyrektor handlowy Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 373
    16 776