Regionalny Przedstawiciel Handlowy
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Dawtona Frozen Sp. z o.o.
28. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa Klientów z nowoczesnego kanału sprzedaży
  • Realizacja wyznaczonych celów i zadań sprzedażowych
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy i produktów
  • Utrzymywanie bardzo dobrych relacji handlowych z klientami
  • Dbałość o standardy merchandisingowe

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Przedstawiciela Handlowego
  • Znajomość branży FMCG (spożywczej)
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w firmie będącej czołowym producentem w branży
  • Korzystny system wynagrodzeń (stała pensja + system premiowy)
  • Narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, narzędzie mobilne)
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
  • Program poleceń pracowniczych

  • Praca Wrocław
  • Przedstawiciel handlowy Wrocław
  • Dyrektor handlowy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179