Regionalny Przedstawiciel Handlowy
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
NSS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
10. 5. 2024

NSS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - {{offer.position}

Lokalizacja
Białystok
Pracodawca
Dodano
06.05.2024
Numer referencyjny
5344_3325

Główne zadania:

  • Realizacja określonych celów na terenie województwa mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego, łódzkiego i podlaskiego oraz lubelskiego.
  • Pomoc w aktywnym i dynamicznym rozwoju sieci sprzedaży m.in. wśród Dystrybutorów i Instalatorów,
  • Budowanie i utrzymywanie kontaktów- organizowanie i prowadzenie spotkań, szkoleń branżowych, prezentacji produktowych, eventów,
  • Profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie sprzedawanych produktów marki CCTV.

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość branży CCTV, SSWiN- mile widziana, znajomość branży rozwiązań IT, elektrycznej, technicznej lub innej pokrewnej,
  • Czynne prawo jazdy kat. B- dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych- praca mobilna,
  • Umiejętność organizowania pracy i spotkań z klientami,
  • Nastawienie na wysoką jakość obsługi klienta,
  • Wysoka motywacja do realizacji celów.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o silnej pozycji na rynku,
  • Przejrzyste zasady wynagradzania na osiągane wyniki,
  • Ciekawą i rozwojową pracę w dynamicznym zespole profesjonalistów,
  • Służbowy samochód, komputer, telefon oraz dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych,
  • Możliwość rozwoju oraz zbudowania swojego zespołu w przyszłości,
  • Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe i produktowe,
  • Inne benefity ustalane indywidualnie z Przełożonym.

Wiodący importer urządzeń SSWiN i CCTV z ugruntowaną pozycją na rynku polskim poszukuje doświadczonych osób do pracy na stanowisku Regionalny Przedstawiciel Handlowy (K/M) na terenie województwa mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego, łódzkiego i podlaskiego oraz lubelskiego.

  • Praca Białystok
  • Przedstawiciel handlowy Białystok
  • Dyrektor handlowy Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246