Regionalny Przedstawiciel Handlowy
  • Nowy Sącz
Nowy Sącz, Nowy Sącz, Małopolskie, Polska
LINEMEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
12. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów oraz praca z nimi,

  • Planowanie procesu handlowego oraz raportowanie działań w CRM,

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,

  • Realizacja procesu sprzedażowego,

  • Podróże służbowe,

  • Udział w wydarzeniach branżowych, wspierających wizerunek firmy.

WYMAGANIA:
  • Samodzielność i doskonała organizacja pracy,

  • Wysoka kultura osobista, dobra prezencja i pozytywne podejście,

  • Prawo jazdy kategorii B - niezbędne do wykonywania codziennych obowiązków,

  • Znajomość obsługi komputera (MS Office, Windows, Linux),

  • Znajomość języka angielskiego/rosyjskiego będzie dodatkowym atutem,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane.

OFERUJEMY:
  • Stabilna praca w firmie o ugruntowanej pozycji - ponad 22 lata na rynku,
  • Szkolenia na wstępie,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z premią za osiągnięcia,

  • Bonus urodzinowy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

  • Praca Nowy Sącz
  • Przedstawiciel handlowy Nowy Sącz
  • Dyrektor handlowy Nowy Sącz
  • Nowy Sącz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782