Regionalny Przedstawiciel Handlowy
  • Włocławek
Włocławek, Włocławek, kujawsko-pomorskie, Polska
INSTAL PROJEKT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
29. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż produktów z oferty Firmy.
  • Rozwój sprzedaży w kanale tradycyjnym i nowoczesnym.
  • Nawiązywaniuenowych kontaktów handlowych, prezentacja oferty Firmy.
  • Negocjowanie umów (warunków) handlowych w ramach przyjętej strategii i nadzór nad jej zawarciem.
  • Realizowanie działań marketingowych w oparciu o strategię sprzedażowo-marketingową Firmy.
  • Monitorowanie rynku, działań oraz oferty konkurencji sprzedaży.
  • Wdrożenie przyjętej strategii sprzedażowej za pomocą dostępnych narzędzi.
  • Utrzymywanie ścisłych i systematycznych kontaktów z klientami, budowaniu relacji.
  • Wdrażanie standardów i dbanie o utrzymanie poziomu ekspozycji w podległym obszarze.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego.
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu klienta w kanale tradycyjnym oraz nowoczesnym.
  • Samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy.
  • Gotowość do pracy opartej na wyjazdach służbowych. Teren: województwo pomorskie i zachodnio – pomorskie.
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w doświadczonym Zespole.
  • Pracę w firmie o rozpoznawalnej marce i znaczącej pozycji na rynku hurtowym i DYI.
  • Pracę na pełny etat lub współpracę na umowie B2B – Ty decydujesz.
  • Wynagrodzenie podstawowe.
  • Atrakcyjny system premiowy oparty o wskaźniki.
  • Samochód służbowy.
  • Laptop.
  • Telefon komórkowy.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Możliwość objęcia stanowiska Regionalny Kierownik Sprzedaży.

  • Praca Włocławek
  • Przedstawiciel handlowy Włocławek
  • Dyrektor handlowy Włocławek
  • Włocławek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851