Regionalny przedstawiciel handlowy
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Multitex Sp. z o.o.
4. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • rozwój sprzedaży u obecnych partnerów handlowych
  • skuteczne pozyskiwanie nowych klientów B2B w kanale tradycyjnym oraz e-commerce
  • budowanie długofalowych relacji z partnerami biznesowymi
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych i rozwiązań e-commerce B2B
  • dbanie o wizerunek firmy i zapewnienie najwyższej jakości obsługi klientów B2B
  • planowanie, analiza sprzedaży oraz monitorowanie wyznaczonych celów miesięcznych
  • bieżące raportowanie przebiegu i wyników pracy w CRM
  • okresowe raportowanie przebiegu i wyników pracy Przełożonemu

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 5 lat
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie, dynamizm w działaniu, wysoka orientacja na wynik sprzedażowy
  • doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta B2B
  • umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu Microsoft Office oraz obsługi CRM
  • gotowość do częstych wyjazdów (min. 7 noclegów miesięcznie w hotelu na koszt firmy)
  • czynne prawo jazdy kategorii B z doświadczeniem
  • gotowość do zarejestrowania działalności gospodarczej
  • znajomość kanału sprzedaży e-commerce (mile widziane)

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • czytelny, atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzeń uzależniony od wyników sprzedażowych bez górnego pułapu
  • narzędzia niezbędne do pracy (samochód, karta flotowa, firmowa karta płatnicza, laptop, telefon)
  • umowę o współpracy w oparciu o własną działalność gospodarczą
  • szkolenie wdrożeniowe, dzięki któremu lepiej poznasz naszą firmę
  • możliwość rozwoju na odpowiedzialnym stanowisku
  • cykliczne szkolenia produktowe oraz handlowe
  • homeoffice raz w tygodniu

  • Praca Szczecin
  • Przedstawiciel handlowy Szczecin
  • Dyrektor handlowy Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544