Regionalny przedstawiciel handlowy
  • Rawicz
regionalny przedstawiciel handlowy
Rawicz, Rawicz, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 4. 2024

Jeśli cenisz sobie samodzielność, stabilność i relacje z ludźmi koniecznie zapoznaj się z poniższą ofertą!

Poszukujemy doświadczonego przedstawiciela handlowego, który dołączy do organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku.

Oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze B2B
  • kompetencji sprzedażowych i negocjacyjnych
  • wysokiej motywacji do pracy w sprzedaży
  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • umiejętności obsługi komputera
  • prawa jazdy kat. B
  • wysokiej samodzielności

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
  • samodzielnie stanowisko
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obszarze sprzedaży B2B
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet benefitów

Zadania

  • pozyskiwanie nowych klientów biznesowych
  • opieka nad stałymi klientami
  • realizacja planów sprzedażowych
  • reprezentowanie firmy

  • Praca Rawicz
  • Przedstawiciel handlowy Rawicz
  • Rawicz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075