Regionalny menedżer sprzedaży wyrobów hutniczych
  • Radom
Radom, Radom, Masovian Voivodeship, Polska
Drozapol-Profil S.A.
22. 4. 2024

Miejsce pracy: Radom

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i utrzymanie efektywnych relacji z klientami na podległym terenie
  • tworzenie nowych szans biznesowych realizując sprawdzone procesy pozyskiwania klientów
  • prowadzenie rozmów na szerokim szczeblu na temat działalności klienta oraz jego problemów i kierunku rozwoju
  • przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie procesu sprzedaży
  • realizowanie wyznaczonych planów sprzedażowych
  • gotowość do pracy w terenie

Nasze wymagania

  • doświadczenie w handlu wyrobami hutniczymi,
  • preferowana znajomość profili zamkniętych, rur czarnych i ocynkowanych
  • znajomość technik sprzedaży, negocjacji oraz rozmów przez telefon
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem
  • rzetelność, uczciwość, odpowiedzialność oraz dobrze rozumiana kreatywność
  • wysoka determinacja i samo motywacja na osiągnięcie sukcesów i wykonywanie planów
  • rzetelność, uczciwość, odpowiedzialność oraz dobrze rozumianą kreatywność
  • dyscyplina w działaniu w oparciu o rzetelne planowanie swojej pracy
  • otwartość na pozyskiwanie wiedzy i rozwój w nowych obszarach działania

To oferujemy

  • stabilną pracę w firmie z 30 letnią historią, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego pod okiem wielu doświadczonych menedżerów oraz Prezesa Zarządu
  • interesujące warunki zatrudnienia
  • pracę w zespole młodych, kreatywnych ludzi z różnych działów i miast w Polsce
  • niezbędne narzędzia pracy i inne benefity

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • spotkania integracyjne

Już od 30 lat Drozapol-Profil S.A. jest czołowym dystrybutorem branży hutniczej. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku.

Od 2003 roku spółka notowana na giełdzie papierów wartościowych w Warszawie S.A.

Więcej na www.drozapol.pl oraz na https://www.facebook.com/drozapol/

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY W ZAKRESIE OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH
I. ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH„Drozapol-Profil” S.A. z siedzibą w Bydgoszczy, przy ul. Toruńskiej 298a jest administratorem danych osobowych. II. PRZETWARZANE DANE OSOBOWEPrzetwarzamy dane osobowe w związku ze:1. SPRZEDAŻĄ I ZAKUPEM WYROBÓW HUTNICZYCH I PRODUKTÓW - Jesteśmy dystrybutorem wyrobów hutniczych oraz producentem zbrojeń budowlanych, współpracujemy z innymi producentami lub dystrybutorami.- Podmioty, których dane dotyczą: kontrahenci, potencjalni kontrahenci, jak i ich pracownicy oraz osoby z nimi współpracujące.- Przetwarzane dane: imiona, nazwiska, dane służbowe, dane kontaktowe, dane adresowe, numery rachunków bankowych, dane rejestrowe i ewidencyjne (np.: PESEL, nr dowodu osobistego). Jeżeli sprzedaż odbywa się z transportem dodatkowo numery rejestracyjne, numer dowodu osobistego lub paszportu kierowcy a także numer prawa jazdy kierowcy.- Podstawa i cele przetwarzania danych:1) zawarcie i wykonanie umowy;2) wykonanie ciążących obowiązków prawnych, np.:a. przechowywanie danych na potrzeby przyszłych postępowań uprawnionych organów;b. składanie i rozpatrywanie reklamacji;c. rozliczenie danin publicznoprawnych;3) usprawiedliwiony interes prawny:a. udokumentowanie realizacji transakcji;b. ustalenie, obrona i dochodzenie roszczeń;c. marketing bezpośredni;d. tworzenie zestawień, analiz i statystyk, w tym obrotu i sprzedaży, na potrzeby wewnętrzne;e. weryfikacja wiarygodności płatniczej kontrahenta;f. archiwizacja.2. ŚWIADCZENIEM USŁUG TRANSPORTOWYCH- Świadczymy usługi transportowe.- Podmioty, których dane dotyczą: kontrahenci, potencjalni kontrahenci, jak i ich pracownicy oraz osoby z nimi współpracujące.- Przetwarzane dane: imię i nazwisko osoby, dane służbowe, dane kontaktowe, dane adresowe, numery rachunków bankowych, dane rejestrowe i ewidencyjne, a także numery rejestracyjne, numer dowodu osobistego lub paszportu kierowcy a także numer prawa jazdy kierowcy.- Podstawa i cele przetwarzania danych:1) zawarcie i wykonanie umowy;2) wykonanie ciążących obowiązków prawnych, np.:a. przechowywanie danych na potrzeby przyszłych postępowań uprawnionych organów;b. składanie i rozpatrywanie reklamacji;c. rozliczenie danin publicznoprawnych;3) usprawiedliwiony interes prawny:a. udokumentowanie realizacji transakcji;b. ustalenie, obrona i dochodzenie roszczeń;c. marketing bezpośredni;d. tworzenie zestawień, analiz i statystyk na potrzeby wewnętrzne;e. weryfikacja wiarygodności płatniczej kontrahenta;f. archiwizacja.3. DZIAŁALNOŚCIĄ INWESTYCYJNĄ- Prowadzimy działalność inwestycyjną kupując oraz sprzedając nieruchomości oraz ruchomości, a także prowadząc działalność w zakresie ich odpłatnego udostępniania.- Podmioty, których dane dotyczą: kontrahenci, potencjalni kontrahenci, jak i ich pracownicy oraz osoby z nimi współpracujące.

  • Praca Radom
  • Menedżer marki Radom
  • Menedżer kultury Radom
  • Specjalista ds. Sprzedaży Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190