Regionalny Menedżer Sprzedaży / Regionalna Menedżerka Sprzedaży - branża jubilerska
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Praca.pl
4. 6. 2024

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie siecią salonów jubilerskich na wyznaczonym regionie
  • nadzór nad przestrzeganiem wewnętrznych procedur i standardów obsługi klienta przez podległe salony sprzedaży
  • analiza wskaźników jakościowych oraz wyników sprzedażowych
  • wdrażanie działań prosprzedażowych
  • utrzymywanie i rozwijanie relacji biznesowych z Kierownikami Salonów
  • rekrutacja, szkolenie oraz motywowanie Kierowników Salonów
  • koordynowanie procesów otwarć nowych lokalizacji

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Regionalnego Menedżera Sprzedaży w branży retail (mile widziana branża dóbr luksusowych, fashion, jubilerskiej itp.)
  • znajomość technik sprzedaży i zarządzania zespołem rozproszonym
  • wysoki poziom kompetencji interpersonalnych i przywódczych

  • silne umiejętności negocjacyjne i analityczne
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodyscyplina
  • bardzo dobra znajomość programów Ms Office (Excel, Power Point)
  • mobilność i gotowość do częstych podróży służbowych
  • prawo jazdy, kat. B

Oferujemy:

  • stabilną pracę w znanej marce o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę mobilną w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze etatu
  • premię uzależnioną od osiąganych wyników
  • współpracę z zespołem doświadczonych pracowników
  • przestrzeń do wdrażania własnych pomysłów
  • udział w cyklicznych spotkaniach firmowych i eventach branżowych
  • pakiet benefitów pracowniczych m.in.: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do pakietu Medicover Sport, zniżki na zakup produktów firmowych
  • narzędzia niezbędne do efektywnej pracy na stanowisku Regionalnego Menedżera (w tym m.in. samochód służbowy).

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Menedżer marki Warszawa
  • Menedżer kultury Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055