Regionalny Menedżer Rozwoju Rynku
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Czysty Efekt Sp. z o.o.
6. 8. 2024

Czysty Efekt to nowoczesna spółka w obszarze dystrybucji i usług dla przemysłu działająca w strukturze jednej z największych polskich grup kapitałowych. Specjalizujemy się w utrzymaniu czystości w obiektach dla przemysłu lekkiego, ciężkiego oraz spożywczego. Sprzątamy biura i biurowce, a także świadczymy usługi specjalistyczne. Jesteśmy firmą sprzątającą, dla której ważne jest środowisko i jego ochrona.

To niezwykle ekscytujący moment, aby stać się częścią naszego zespołu, ponieważ mamy ambitne plany rozwojowe na najbliższe lata. Zapraszamy Cię do naszego zespołu, jeśli lubisz uczestniczyć w ambitnych przedsięwzięciach i jesteś gotowa/y na szybki rozwój.

Wyróżniają nas nowoczesne podejście do biznesu, wysoka kultura pracy i zaangażowany zespół – dlatego warto do nas dołączyć!

Twój zakres obowiązków:

Dział sprzedaży to jedna z najważniejszych części naszej organizacji. Sprzedaż usług to podstawowy element, na którym opieramy nasz wzrost. Obecnie szukamy kluczowego członka outboundowego zespołu sprzedażowego.

Twoja rola będzie główne skupiać się na:

  • Pozyskiwaniu nowych klientów. Do Twoich codziennych zadań należeć będzie prowadzenie aktywnych działań sprzedażowych w sektorze usług utrzymania czystości, negocjowanie warunków oraz procesowanie umów.
  • Prospectingu;
  • Aktywnym pozyskiwaniu nowych klientów;
  • Proaktywnym wyszukiwaniu nowych kontrahentów;
  • Dużej aktywności działań w zakresie coldcallingu oraz coldmailingu;
  • Realizacji celów sprzedażowych w zakresie sprzedaży usług utrzymania czystości;
  • Budowaniu i utrzymywaniu trwałych relacji biznesowych z klientem;
  • Prezentacji i promocji firmy na rynku, monitorowaniu rynku i analizie potrzeb klientów;
  • Poszukiwaniu sposobów zwiększania efektywności sprzedaży;
  • Prowadzeniu negocjacji handlowych oraz finalizacji transakcji zakończonych podpisaniem umowy.

Nasze wymagania:

Warunek konieczny: doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży cleaningowej.

Szukamy osoby posiadającej poparte doświadczeniami i wynikami umiejętności w zakresie:

  • Aktywnej sprzedaży B2B i negocjacji;
  • Zorientowania na realizację celów i osiąganie wyników;
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów;
  • Zadawania pytań i słuchania;
  • Prowadzenia sprzedażowych rozmów telefonicznych.

Odnajdziesz się w naszej organizacji jeśli bliskie Ci są:

  • Wysoka kultura osobista w kontakcie z klientem i współpracownikami;
  • Szczera, partnerska i otwarta komunikacja;
  • Planowanie i badanie efektów pracy w oparciu o liczby, a nie błędy poznawcze czy intuicję.
  • To stanowisko dla osoby, która potrafi pracować i dobrze się czuje w dynamicznie zmieniającej się, stale eksperymentującej organizacji.

To oferujemy:

  • Istotne stanowisko w dynamicznie rozwijającej się i nowoczesnej organizacji z 30-letnim doświadczeniem;
  • Możliwość wyboru rodzaju kontraktu: umowa o pracę lub B2B;
  • Stabilną i długoterminową współpracę;
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz system prowizyjny miesięczny zależny wyłącznie od efektów Twojej pracy z możliwością skalowania wraz ze wzrostem firmy;
  • Udział w konferencjach branżowych, szkoleniach i warsztatach oraz spotkaniach integracyjnych;
  • Narzędzia pracy dostosowane do istotności stanowiska: samochód służbowy, laptop, telefon;
  • Świetny zespół, luźną atmosferę i możliwość współpracy z najlepszymi zewnętrznymi specjalistami; wsparcie doświadczonej kadry.

Twoje kluczowe cele:

podstawowym KPI będzie ilość i wartość nowo pozyskanych klientów.

Miejsce pracy:

  • Pracujemy w trybie hybrydowym lub mobilnym. Jako Regionalny Menedżer Rozwoju Rynku będziesz pracować głównie w swoim regionie jednak musisz być gotowa/y do spotkań i warsztatów w krakowskim biurze.
  • Szukamy osób do pracy na terenie województw: śląskie, dolnośląskie i wielkopolskie.

  • Praca Kraków
  • Menedżer kultury Kraków
  • Menedżer marki Kraków
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584