Regionalny Manager Sprzedaży
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
HRK S.A.
25. 5. 2024

Miejsce pracy: Poznań

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest polski producent blaszanych systemów elewacyjnych i fasadowych.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój sprzedaży oferty produktów firmy oraz doradztwo techniczne w sektorze budownictwa przemysłowego na terenie woj. wielkopolskiego i dolnośląskiego;
  • Przygotowywanie ofert handlowych;
  • Negocjowanie warunków współpracy;
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami;
  • Monitorowanie rynku pod kątem nowych inwestycji;
  • Realizacja strategii sprzedażowej i marketingowej firmy.

Wymagania pracodawcy

  • Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży w branży budowalnej w sektorze inwestycji kubaturowych;
  • Atutem będzie doświadczenie w sprzedaży systemów elewacyjnych/fasadowych (blacha);
  • Doskonała orientacja oraz kontakty biznesowe wśród inwestorów, GW, deweloperów, biur projektowych, etc.;
  • Umiejętność budowania trwałych relacji z klientami;
  • Orientacja na cel, umiejętność efektywnego planowania pracy, rozwinięte kompetencje negocjacyjne oraz analityczne.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B;
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz system prowizyjny;
  • Samodzielne i decyzyjne stanowisko;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Manager Poznań
  • Account manager Poznań
  • Project Manager Poznań
  • Product manager Poznań
  • HR Manager Poznań
  • Content Manager Poznań
  • Key Account Manager Poznań
  • Business Development Manager Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064