Regionalny Manager Klientów Biznesowych
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, podkarpackie, Polska
Hydro NRG Sp. z o.o.
2. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Twoim obowiązkiem będzie prowadzenie procesu sprzedaży B2B
  • Stawiamy na Twoje rzeczowe rozmowy z Klientami (oczywiście poprzedzone merytorycznym przygotowaniem i wiedzą techniczną)
  • Twoje zadanie to przeprowadzanie Klientów przez cały proces sprzedaży (od rozpoznawania potrzeb i problemów, poprzez doradzanie rozwiązań, odpowiadanie na obiekcje, ofertowanie, negocjacje aż do zamykania sprzedaży)
  • Utrzymywanie stałych relacji z Klientami i systematyczne powiększanie bazy Klientów we własnym portfelu

Nasze wymagania

  • Jakich osób poszukujemy?
  • z doświadczeniem w pracy z Klientami B2B
  • komunikatywnych i z „otwartą głową”
  • które potrafią wyjść z butów handlowca i umieją doradzić Klientowi najlepsze rozwiązanie
  • skrupulatnych i dbających o szczegóły

To oferujemy

  • umowa o pracę / kontrakt B2B
  • praca z fajnym zespołem ludzi, którzy lubią ze sobą pracować
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premia od wyników
  • narzędzia wspierające komfortowe wykonywanie obowiązków, takie jak: samochód służbowy, laptop i telefon
  • pakiet szkoleń wprowadzających do pracy
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania i wyjazdy integracyjne

  • Praca Rzeszów
  • Manager Rzeszów
  • Content Manager Rzeszów
  • Account manager Rzeszów
  • Project Manager Rzeszów
  • Product manager Rzeszów
  • HR Manager Rzeszów
  • Key Account Manager Rzeszów
  • Business Development Manager Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864