Regionalny Manager ds. Inwestycji
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Tubądzin Management Group Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za proces pozyskiwania nowych inwestycji
  • utrzymywanie kontaktów z architektami i koordynacja prac
  • budowanie relacji i ścisła współpraca z wykonawcami i pracowniami architektonicznymi
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie merytorycznego przygotowania ofert i kalkulacji
  • przygotowywanie ofert handlowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie – preferowane wyższe
  • doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym w działach inwestycyjnych
  • znajomość pakietu MS Office
  • czynne prawo jazdy kategorii B
  • otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych
  • systematyczność i bardzo dobre zarządzanie czasem
  • terminowość i zaangażowanie w wykonywane zadania
  • mocno rozwinięte umiejętności organizacyjne
  • wysoka motywacja do pracy
  • chęć do pracy w terenie

To oferujemy

  • pracę w prestiżowej polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • niezbędne narzędzia potrzebne do realizacji zadań
  • szerokie możliwości rozwoju osobistego i zawodowego
  • praca na podstawie umowy o pracę
  • możliwość uczestnictwa w różnorodnych szkoleniach
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym i korzystania z pakietu medycznego
  • bony okolicznościowe i paczki świąteczne dla dzieci
  • zniżki pracownicze na produkty firmy

  • Praca Katowice
  • Manager Katowice
  • Account manager Katowice
  • Project Manager Katowice
  • Product manager Katowice
  • HR Manager Katowice
  • Content Manager Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678