Regionalny Koordynator Sprzedaży - Kaminiarz Sp. z o.o.
  • Kielce
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie, Polska
Kaminiarz Sp. z o.o.
22. 8. 2024

Kaminiarz Sp. z o.o., Lider w produkcji boczków wieprzowych wędzonych, parzonych, pieczonych poszukuje Regionalnego Koordynatora Sprzedaży
Miejsce pracy:
województwo mazowieckie, łódzkie, lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie
Opis stanowiska:
• utrzymywanie i dbałość o wysoką jakość relacji z przydzielonymi Klientami,
• aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców i rozbudowa bazy kontrahentów,
• przygotowywanie ofert handlowych,
• koordynowanie realizacji zamówień z działem produkcji,
• realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych,
• przygotowywanie analiz i raportów sprzedażowych,
• dbałość o wizerunek marki na przydzielonym terenie oraz wśród kontrahentów.
Wymagania:
• wykształcenie minimum średnie,
• minimum roczne doświadczenie w sprzedaży produktów mięsnych B2B,
• umiejętność budowania długofalowych relacji partnerskich i biznesowych,
• rozwinięte umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe,
• samodzielność i nastawienie na realizację celów,
• dobra organizacja pracy,
• dobra znajomość MS Office,
• prawo jazdy kat. B,
Oferujemy:
• samochód, telefon służbowy
• współudział w rozwoju czołowej polskiej marki mięsnej
• stabilizację i perspektywę rozwoju zawodowego u rynkowego lidera
Aplikacje (CV, list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres: @

  • Praca Kielce
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584