Regionalny Kierownik Sprzedaży Ubezpieczeń
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
SALTUS Ubezpieczenia
20. 9. 2024

RKSU/TUW/09/2024

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za realizację planów i monitoring sprzedaży ubezpieczeń,
  • współpraca przy realizacji celów z pozostałymi członkami Zespołu Przedstawicielstwa w Katowicach,
  • budowa i utrzymywanie długofalowych relacji z partnerami, na różnym szczeblach struktury organizacyjnej,
  • aktywizacja obecnej sieci sprzedaży przy współpracy z Zespołami wspierającymi (m.in. działania promocyjne, marketingowe, warsztaty produktowo-sprzedażowe),
  • spotkania biznesowo-sprzedażowe w siedzibie i oddziałach partnerów,
  • scalanie potrzeb kluczowych partnerów z planami sprzedaży ubezpieczeń.

Nasze wymagania

  • doświadczenia na podobnym stanowisku na rynku finansowym,
  • determinacji opartej o umiejętności w realizacji celów sprzedażowych,
  • umiejętności nawiązywania i podtrzymywania długoterminowych relacji,
  • czynnego prawa jazdy kat. B.,
  • gotowości do częstych podróży służbowych (główny obszar działania województwa śląskie i lubelskie),
  • umiejętności reagowania na zmienne warunki rynkowe,
  • myślenia poza schematami i kreatywnych rozwiązań,
  • samodzielności i bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • wykształcenia wyższego,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office.

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • wynagrodzenie dwuskładnikowe (podstawa + premia)
  • współpracę w doświadczonym zespole z wieloletnim stażem na rynku finansowym,
  • szkolenia rozwojowe i dokształcające,
  • dostępne dodatki dla naszych pracowników:
  • dofinansowanie urlopu,
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • ubezpieczenie na życie;
  • dostęp do programu Multisport,
  • Pracowniczy Program Emerytalny (finansowany przez pracodawcę),
  • świąteczne bonusy,
  • możliwość dołączenia do grupy sportowej, starty w imprezach charytatywnych,
  • dobrą lokalizację biura, blisko centrum Katowic, dworca PKP
  • możliwość rozpoczynania pracy między 7:00 a 9:00,
  • praca w systemie hybrydowym.

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Kierownik Katowice
  • Kierownik działu personalnego Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045