Regionalny Kierownik Sprzedaży Obsługa Klienta Premium
  • Kielce
Kielce, Kielce, świętokrzyskie, Polska
Assiduus Insurance Partners
11. 4. 2024

Dołącz do naszego dynamicznego zespołu i podejmij wyjątkowe wyzwania jako Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. Obsługi Klient Premium. Szukamy osoby otwartej na nowe możliwości i gotowej do realizacji ambitnych celów.

Obowiązki

  • •Aktywne pozyskiwanie Klientów Premium z branży medycznej w przypisanym regionie
  • •Budowanie i utrzymywanie rentownych relacji z Klientami
  • •Identyfikowanie potrzeb Klientów i oferowanie doskonałych rozwiązań zgodnych z najwyższymi standardami Grupy
  • •Monitorowanie zmian i trendów w branży ubezpieczeniowej i finansowej oraz ciągłe doskonalenie strategii sprzedażowej
  • •Efektywne realizowanie celów sprzedażowych

Wymagania

  • •Wyższe wykształcenie
  • •Doświadczenie w sprzedaży produktów i usług, preferowane w branży ubezpieczeniowej
  • •Umiejętność budowania trwałych i rentownych relacji z Klientami
  • •Ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie celów biznesowych
  • •Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • •Optymizm, entuzjazm i zaangażowanie w pracę, wysoka kultura osobista
  • •Proaktywne podejście do pracy i umiejętność samodzielnego planowania
  • •Gotowość do ciągłego doskonalenia umiejętności zawodowych
  • •Dodatkowym atutem będzie doświadczenie we współpracy z Klientami Premium

Oferujemy

  • •Atrakcyjne STAŁE wynagrodzenie oraz jasny, motywacyjny system PREMIOWY
  • •Jasno sprecyzowane cele i współpracę z ekskluzywną branżą
  • •Stabilne warunki współpracy na podstawie umowy agencyjnej
  • •Systematyczne szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • •Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • •Doskonałą atmosferę pracy w doświadczonym i ambitnym zespole
  • •Dostęp do profesjonalnego systemu e-learning, wsparcie marketingowe i merytoryczne

  • Przyłącz się do nas, gdzie każdy dzień to nowa możliwość odnoszenia sukcesu! Oczekujemy na Twoje zgłoszenie i gotowość do podjęcia wyjątkowej przygody zawodowej.

  • Praca Kielce
  • Specjalista ds. obsługi klienta Kielce
  • Tajemniczy klient Kielce
  • Obsługa hotelowa Kielce
  • Obsługa gastronomii Kielce
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kielce
  • Kierownik Kielce
  • Kierownik działu personalnego Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782