Regionalny kierownik sprzedaży FMCG
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Olimp Labs
31. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległym zespołem Przedstawicieli Handlowych na terenie ¼ Polski (mazowieckie, łódzkie, warmińsko-mazurskie, podlaskie)
  • Wyznaczanie celów, monitorowanie realizacji powierzonych zadań, organizacja pracy ,wsparcie i szkolenie, ocena wyników pracy(wizyty coachingowe ,wizyty kontrolne w sieciach handlowych)
  • Współtworzenie i wdrażanie polityki marketingowo – dystrybucyjnej na powierzonym regionie, realizowanie strategii oraz celów firmy w szczególności: analiza rynku pod kątem pozyskiwania nowych klientów (sieci lokalne)
  • Organizacja oraz rozliczanie akcji promocyjnych u klientów
  • Wdrożenia nowych produktów do sieci handlowych
  • Nadzór nad realizacja zamówień sprzedażowych
  • Realizacja planów sprzedaży
  • Sporządzanie ofert handlowych dla sieci
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie
  • Raportowanie swoich działań
  • Kontrola egzekucji należności od powierzonych klientów
  • Negocjacje warunków handlowych oraz bieżącej współpracy z powierzonymi klientami
  • Udział w targach , konferencjach wybranych sieci handlowych

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku Regionalnego Kierownika Sprzedaży FMCG
  • Doświadczenie w pracy z sieciami nowoczesnymi oraz tradycyjnymi
  • Bardzo dobra znajomość sieci w kanale tradycyjnym
  • Znajomość Microsoft Office
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Umiejętność planowania i ustalania priorytetów
  • Dyspozycyjność, sumienność , entuzjazm i motywacja do pracy , łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość jeżyka angielskiego

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, powierzonych obowiązków i osiąganych wyników
  • Możliwość samodzielnego realizowania zadań
  • Narzędzia pracy niezbędne na danym stanowisku
  • Prywatną opiekę medyczną , ubezpieczenie na życie
  • Kartę Multi Sport
  • Kartę SmartLunch
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Kierownik Łódź
  • Kierownik działu personalnego Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536