Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. HoReCa
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Polska
Nałęczów Zdrój Sp. z o.o.
17. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja krótko i długoterminowych planów wizerunkowych i sprzedażowych u Klientów gastronomicznych w regionie warmińsko-mazurskim
  • Budowanie i podtrzymywanie relacji handlowych z Klientami na powierzonym terenie
  • Wdrażanie programów promujących produkty (na podstawie analiz rynku i trendów)
  • Profesjonalna obsługa Klientów, mająca cechy partnerstwa biznesowego

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w dziale Sprzedaży, (HoReCa)
  • Znasz rynek gastronomiczny północno-wschodniej Polski
  • Umiesz budować bliskie relacje z Klientami
  • Bardzo dobrze organizujesz pracę swoją i innych
  • Umiesz myśleć analitycznie i strategicznie
  • Nie jest Ci obca praca mobilna
  • Znasz rynek wody i piwa

To oferujemy

  • Samodzielne stanowisko w płaskiej strukturze organizacyjnej
  • Pracę w małym dynamicznym zespole o unikalnej kulturze organizacyjnej
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet benefitów

  • Praca Olsztyn
  • Specjalista ds. Sprzedaży Olsztyn
  • Kierownik Olsztyn
  • Kierownik działu personalnego Olsztyn
  • Specjalista ds. Zakupów Olsztyn
  • Specjalista ds. marketingu Olsztyn
  • Specjalista ds. ofertowania Olsztyn
  • Specjalista ds. Zarządzania Olsztyn
  • Specjalista ds. Eksportu Olsztyn
  • Specjalista ds. transportu Olsztyn
  • Specjalista ds. HR Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570