Regionalny kierownik sprzedaży ds. Detalu
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
STOVIT GROUP Sp. z o.o.
19. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie celów sprzedażowych firmy;
  • Współtworzenie i pełne zarządzanie powierzonym budżetem handlowym;
  • Zarządzanie, motywowanie i rozwijanie zespołu podległych przedstawicieli handlowych;
  • Negocjowanie warunków handlowych i zawieranie kontraktów handlowych z klientami;
  • Rozwijanie sieci odbiorców produktów firmowych;
  • Zarządzanie polityką cenową;
  • Utrzymywanie i budowanie dobrych relacji handlowych z klientami;
  • Monitorowanie i analizowanie działań konkurencyjnych i rynku produktów firmowych, a także przygotowywanie rekomendacji działań;
  • Monitorowanie i analizowanie wyników sprzedażowych oraz przygotowywanie rekomendacji działań;
  • Współpraca z innymi działami w firmie celem zwiększenia efektywności procesów i działania;
  • Uczestniczenie w spotkaniach sprzedażowych i innych w ramach GAC;
  • Raportowanie do Dyrektora handlowego;
  • Działanie zgodnie z zasadami i procedurami obowiązującymi w firmie;
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Znajomość technik sprzedaży;
  • Znajomość rynku FMCG;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • Dążenie do osiągania stawianych celów;
  • Umiejętności przywódcze;
  • Umiejętność stawiania celów;
  • Umiejętności negocjacyjne;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Komunikatywność i łatwość nawiązwania relacji;
  • Umiejętność zarządzania projektami;
  • Samodzielność w działaniu;
  • Dobra znajomość MS Office.
  • Znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Narzędzia pracy: komputer, telefon, samochód.

zapewnienie realizacji oczekiwanych rezultatów sprzedażowych i finansowych na powierzonym obszarze działania. Zarządzanie, motywowanie i rozwijanie zespołu przedstawicieli handlowych.

  • Praca Lublin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Lublin
  • Kierownik Lublin
  • Specjalista ds. Zakupów Lublin
  • Specjalista ds. marketingu Lublin
  • Specjalista ds. ofertowania Lublin
  • Specjalista ds. Zarządzania Lublin
  • Specjalista ds. Eksportu Lublin
  • Specjalista ds. transportu Lublin
  • Specjalista ds. HR Lublin
  • Specjalista ds. turystyki Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941