Regionalny kierownik sprzedaży
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
CENTRUM NAUKI I BIZNESU ŻAK
24. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Bezpośrednie skuteczne zarządzanie grupą placówek handlowo-usługowych w regionie (obszar operacyjny to: Bydgoszcz, Elbląg, Kwidzyn, Toruń, Włocławek, Płock, Starogard, Grudziądz , Inowrocław )
  • Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe i jakościowe
  • Odpowiedzialność za efektywność, rentowność podległych oddziałów
  • Poszukiwanie lokali do prowadzenia bieżącej działalności szkół
  • Weryfikacja umów handlowych, udział w negocjacjach
  • Współpraca z innymi działami: personalny, dotacji, finansowy, marketingowy
  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych, działań konkurencji i wyników własnego regionu
  • Rekrutacja, organizacja i rozwój podległego Zespołu
  • Obsługa wewnętrznego systemu CRM

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku -warunek konieczny. (To nie jest praca przedstawiciela handlowego)
  • Umiejętność zarządzania podległym zespołem
  • Potencjał handlowy poparty co najmniej kilkuletnim doświadczeniem – konkretne sukcesy w sprzedaży usług/produktów
  • Doświadczenie w negocjacjach z partnerami biznesowymi wewnątrz i na zewnątrz organizacji
  • Silna orientacja na wynik
  • Doświadczenie w zarządzaniu siecią placówek w rozproszonej strukturze
  • Umiejętność motywowania i egzekwowania realizacji wyników ilościowych i jakościowych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wielozadaniowość to naturalne środowisko Twojego umysłu
  • Gotowość do podróży służbowych

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy
  • Dostęp do benefitów na korzystnych warunkach (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie)
  • Narzędzia pracy – samochód służbowy, telefon, laptop
  • Ciekawą pracę, która codziennie dostarczy nowych możliwości rozwoju.
  • Brak nudy – szeroki zakres obowiązków nie pozwalający na monotonię

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bydgoszcz
  • Kierownik Bydgoszcz
  • Kierownik działu personalnego Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 193
    20 192