Regionalny Kierownik Sprzedaży
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Apator Powogaz SA
11. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż innowacyjnych rozwiązań do inteligentnego pomiaru zużycia wody, skierowanych zarówno do przedsiębiorstw wodociągowych jak i spółdzielni mieszkaniowych
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie trwałych relacji z obecnymi.
  • realizację celów sprzedażowych i wdrażanie strategii firmy na powierzonym terenie: województwo śląskie
  • udział w szkoleniach produktowych oraz targach branżowych
  • prowadzenie profesjonalnych negocjacji handlowych i przygotowywanie ofert
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta, w tym wsparcia technicznego

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych, preferowane w branży wodno-kanalizacyjnej, ciepłowniczej lub instalacyjnej
  • wykształcenie techniczne (średnie/wyższe, kierunek inżynierski mile widziany)
  • umiejętności: nawiązywanie relacji z klientami, prowadzenie negocjacji
  • praca w terenie (wysoka mobilność - podróże służbowe, ok 80% czasu pracy, prawo jazdy kat. B)
  • zaangażowanie, pro aktywność
  • rzetelność, odpowiedzialność
  • otwartość na nowe wyzwania

To oferujemy

  • oferujemy pracę w Firmie, która jest w dziesiątce największych producentów wodomierzy na świecie, z 100% polskiego kapitału
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przejrzysty system premiowania
  • partnerską atmosferę
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • pełne wsparcie dla naszych pracowników: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie szkoleń i kursów, elastyczny czas pracy, możliwość korzystania z apartamentów w Kołobrzegu, dofinansowanie do wypoczynku, preferencyjne pożyczki, inicjatywy dobroczynne oraz wspólne aktywności poza godzinami pracy m.in. na rzecz ekologii

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Kierownik Katowice
  • Kierownik działu personalnego Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251