Regionalny Kierownik Sprzedaży
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Final S.A.
14. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Final S.A. - {{offer.position}

Lokalizacja
Szczecin
Pracodawca
Final S.A.
Dodano
12.08.2024
Numer referencyjny
5592_3581

W naszej firmie czekają na Ciebie poniższe wyzwania:

  • Poszukujemy Kandydatów odpowiedzialnych za rozwój rynku w północno - wschodniej Polsce. Do ich zadań należeć będzie:
  • Rozwój i utrzymanie długofalowych relacji Klientami
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz zwiększanie sprzedaży na podległym regionie
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Weryfikacja zapytań ofertowych pod względem informacji technicznych koniecznych do oceny możliwości produkcyjnych
  • Bieżąca analiza rynku i konkurencji oraz reagowanie na zmiany
  • Tworzenie planów i raportów z wizyt u Klientów
  • Współtworzenie i wdrażanie strategii rozwoju sprzedaży
  • Kontrola należności Klientów
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Umiejętność przygotowywania ofert handlowych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Umiejętność budowania i utrzymywania trwałych relacji z Klientami
  • Umiejętność realizowania planów sprzedażowych w podległych regionie
  • Wysokie zdolności interpersonalne, komunikatywność i otwartość
  • Znajomość etyki biznesowej i wysoka kultura osobista
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
  • Znajomość branży aluminiowej będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Czynne prawo jazdy kat. "B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w dynamicznym i przyjaznym otoczeniu,
  • Atrakcyjny system premiowy,
  • Ambitne zadania i możliwość rozwoju zawodowego,
  • System szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Dodatkową, prywatną opiekę zdrowotną,
  • Korzystne warunki ubezpieczenia grupowego,
  • Dofinansowanie do karty Multisport,
  • Możliwość nauki języków obcych

Final S.A.

FINAL S.A jako członek Grupy Kapitałowej Yawal, wyznacza standardy w branży aluminiowej, łącząc zaawansowaną technologię z tradycją. Nasza specjalizacja to nie tylko produkcja profili aluminiowych, a także ich lakierowanie oraz prefabrykacją.

Dzięki naszej pasji do innowacji, skupiamy się na ciągłym ulepszaniu i rozwijaniu naszych produktów i usług, co przekłada się na trwałe partnerstwa i zaufanie wśród naszych Klientów. Z dumą zatrudniamy ponad 700 Pracowników, którzy są sercem naszej firmy i kluczem do naszego wspólnego sukcesu.

  • Praca Szczecin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Szczecin
  • Kierownik Szczecin
  • Kierownik działu personalnego Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567