Regionalny Kierownik Sprzedaży
  • Koszalin
Koszalin, Koszalin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
POLSKIE CENTRUM FINANSOWO ODDŁUŻENIOWE sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
18. 5. 2024

Miejsce pracy: Koszalin

Twój zakres obowiązków

  • rozwój sieci sprzedaży na podległym terenie
  • rekrutacja
  • szkolenie oraz wdrożenie nowych doradców klienta.
  • wsparcie sieci sprzedaży w akcjach marketingowych
  • współtworzenie oraz wdrażanie strategii sprzedaży na podległym regionie
  • realizacja założonych celów sprzedażowych oraz jakościowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w budowaniu oraz zarządzaniu siecią sprzedaży
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • wysoka kultura osobista oraz umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów
  • umiejętność budowania partnerskich relacji
  • orientacja na wynik
  • inicjatywa oraz zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowę o pracę lub b2b
  • samochód służbowy
  • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy (bez górnej granicy)
  • pracę w firmie o dużym potencjale rozwojowym
  • system pracy umożliwiający samodzielność działania
  • realne i jasno określone cele
  • kompleksowy program wdrożeniowy pod okiem ekspertów
  • jasne i przejrzyste zasady współpracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Polskie Centrum Finansowo Oddłużeniowe to miejsce tworzone przez doskonałej klasy specjalistów z dziedziny prawa gospodarczego i cywilnego oraz doradztwa finansowego. Znajdujemy optymalne rozwiązania w sytuacjach kryzysowych. Naszym celem jest szybka i trwała poprawa kondycji finansowej klienta. Specjalizujemy się w doradztwie prawnym, finansowym, odszkodowawczym i antywindykacyjnym. Pomagamy uporać się z problemami finansowo-prawnymi klientom indywidualnym, przedsiębiorcom i rolnikom.

  • Praca Koszalin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Koszalin
  • Kierownik Koszalin
  • Kierownik działu personalnego Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509