Regionalny kierownik sprzedaży
  • Katowice
regionalny kierownik sprzedaży
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
13. 9. 2024

Posiadasz doświadczenie w sprzedaży sprzętu medycznego (najlepiej w dziedzinie ginekologii, urologii, bariatrii, chirurgii)? Komunikatywnie posługujesz się angielskim? Jeśli na dodatek jesteś gotowy do pracy na terenie Polski południowej to świetnie się składa, ponieważ dla naszego Klienta z branży medycznej poszukujemy Regionalnego Kierownik Sprzedaży. To Twoja szansa na rozwój – aplikuj już dziś i dołącz do dynamicznego zespołu!

Oczekujemy

  • Kilkuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku (wymagane: doświadczenie w branży medycznej – najlepiej w dziedzinie ginekologii, urologii, bariatrii, chirurgii)
  • Znajomości podstaw Prawa Zamówień Publicznych
  • Nastawienia na wyniki oraz motywacji do intensywnej pracy
  • Wysokiej kultury osobistej oraz umiejętności łatwego nawiązywania kontaktów
  • Chęci ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności
  • Czynnego prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywnej znajomości j. angielskiego (B2)

Mile widziane:

  • wiedza o sprzęcie medycznym jednorazowego użytku
  • doświadczenie w sprzedaży medycznego sprzętu "inwestycyjnego"

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju swoich kompetencji

Zadania

  • Aktywne promowanie oraz skuteczna sprzedaż sprzętu medycznego na przydzielonym terenie (Polska Południowa)
  • Aktywne uczestnictwo w przygotowaniu ofert przetargowych oraz negocjowanie warunków kontraktów
  • Przeprowadzanie szkoleń i prezentacji wśród personelu medycznego
  • Ciągłe monitorowanie rynku i działań konkurencji
  • Raportowanie prowadzonych działań
  • Realizacja planu sprzedażowego

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Kierownik Katowice
  • Kierownik działu personalnego Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584