Regionalny Dyrektor Sprzedaży
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
GreenMax
26. 5. 2024

Miejsce pracy: Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i zarządzanie zespołem handlowym w terenie, działającym na zasadzie struktury rozproszonej
  • Ustalanie celów i rozliczanie z ich realizacji
  • Kreatywna rekrutacja i wdrażanie nowych pracowników na terenie kilku województw
  • Organizowanie i prowadzenie szkoleń oraz spotkań cyklicznych
  • Budowanie odpowiedniej atmosfery i motywowanie zespołu sprzedażowego
  • Wsparcie zespołu w codziennej pracy terenowej
  • Dbanie o odpowiedni przebieg sprzedaży
  • Delegacje służbowe w celach rekrutacyjnych, szkoleniowych oraz weryfikacyjnych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale handlowym (minimum 3 lata)
  • Umiejętność wyznaczania celów oraz motywowania zespołu do ich realizacji
  • Doświadczenie w rekrutacji, umiejętność kreatywnego wykorzystywania wielu kanałów pozyskiwania pracowników
  • Wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Wysoki poziom samodzielności i odpowiedzialności (po wdrożeniu)

To oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagradzania (wysoka podstawa + prowizje)
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy (samochód + karta paliwowa + komputer + telefon)
  • Możliwość mocnego rozwinięcia skrzydeł w zakresie finansowym i personalnym
  • Współpraca oparta na relacjach partnerskich
  • Dostęp do nowoczesnych rozwiązań i narzędzi
  • Realny wpływ na biznes – odpowiedzialne i samodzielne stanowisko

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • karty przedpłacone
  • szeroki zakres szkoleń
  • Konkursy cykliczne

Zainteresowany/a? Wyślij nam swoje CV

GreenMax

GreenMAX – jesteśmy EKSPERTAMI branży kompleksowej termomodernizacji budynków. Specjalizujemy się w wymianie starych, nieefektywnych źródeł ciepła (kopciuchy) na nowoczesne, ekologiczne i komfortowe rozwiązania. W naszej ofercie, klienci znajdą również wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, ocieplenie zewnętrzne i wewnętrzne budynku oraz odnawialne źródła energii. Dzięki odpowiedniej termoizolacji, nowy system grzewczy zużyje znacznie mniej paliwa, co przełoży się na oszczędność i ekologie.

Dzięki ośmioletniej obecności na rynku, zdobyliśmy nie tylko obszerne doświadczenie realizacyjne, ale także zaufanie tysięcy klientów.

Z sukcesami realizujemy duże projekty gminne oraz ponad dwa tysiące indywidualnych klientów każdego roku.

Dysponujemy własnymi, profesjonalnie wyszkolonymi ekipami monterskimi, które gwarantują najwyższą jakość wykonania prac. Dodatkowo, nasz efektywny dział dofinansowań pomoże Państwu w uzyskaniu odpowiednich środków na realizację działań termomodernizacyjnych. Jako uznany autorytet, wyznaczamy trendy w branży.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez GreenMax Sp. z o.o. z siedzibą w: Twarda 18, 00-105 Warszawa (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: kontakt@greenmax.pl.

  • Praca Łódź
  • Dyrektor Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Dyrektor handlowy Łódź
  • Dyrektor finansowy Łódź
  • Dyrektor szkoły Łódź
  • Dyrektor artystyczny Łódź
  • Dyrektor kreatywny Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064