Regionalny Dyrektor Nadzoru Dydaktycznego
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Polska
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.
22. 10. 2024

Centrum Nauki i Biznesu Żak to największa w Polsce sieć szkół policealnych, w której uczy się kilkadziesiąt tysięcy słuchaczy i która może się poszczycić mianem lidera w dziedzinie usług edukacyjnych. Oddziały Żaka znajdują się w 81 miastach w całej Polsce.

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko
(praca mobilna)

obszar operacyjny: Biała Podlaska, Białystok, Chełm, Kraśnik, Legionowo, Lublin, Łomża, Mława, Olsztyn, Ostrołęka, Ostrów Wielkopolski, Piaseczno, Pruszków, Siedlce, Skarżysko-Kamienna, Skierniewice, Suwałki, Toruń, Tychy, oraz miejsca, delegowane.

Idealny kandydat powinien posiadać doświadczenie na jednym z nw. stanowisk:

  • Dyrektor szkoły społecznej;
  • Manager w placówce oświatowej (minimum szkoła średnia);
  • Wizytator  Kuratorium Oświaty.

Zadania osoby zatrudnionej na tym stanowisku:

  • Ewaluacja i kontrola działania kilkunastu placówek oświatowych na podległym terenie zgodnie z prawem;
  • Ocena i analiza stanu i efektów działalności dydaktycznej podległych placówek;
  • Wdrożenie dydaktyczne dyrektora szkoły oraz pracowników dydaktycznych;
  • Wdrażanie nowych oraz naprawczych programów dydaktycznych;
  • Ocena warunków dydaktycznych oraz nauczycieli;
  • Inicjowanie działań rozwojowych;
  • Inicjowanie działań poprawiających jakość kształcenia;
  • Kontrola prawidłowego wykonania przepisów i rozporządzeń w podległych Szkołach;
  • Analiza wyników kontroli, egzaminów, matur i rekomendowanie działań naprawczych i wspierających;
  • Wspieranie placówek oświatowych w wykonywaniu ich działań dydaktycznych oraz innych działań statutowych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus system premiowy);
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy;
  • Samochód służbowy (również do użytku prywatnego);
  • Ubezpieczenie NNW oraz pakiet sportowy na preferencyjnych warunkach.

Oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe magisterskie, mile widziane przygotowanie pedagogiczne;
  • Znajomość ustaw: prawo oświatowe, o systemie oświaty;
  • Minimum 3 lata stażu pracy w obszarze oświaty;
  • Doskonała organizacja pracy własnej oraz konsekwencja w dążeniu do celu;
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie;
  • Posiadanie ważnego prawa jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu.

  • Praca Olsztyn
  • Dyrektor Olsztyn
  • Dyrektor handlowy Olsztyn
  • Dyrektor finansowy Olsztyn
  • Dyrektor szkoły Olsztyn
  • Dyrektor artystyczny Olsztyn
  • Dyrektor kreatywny Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699