Regional Sales Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 5. 2024

Dla naszego klienta międzynarodowej grupy opakowaniowej i papierniczej poszukuję obecnie doświadczanego pracownika na stanowisko Regional Sales Manager na województwa mazowieckie, łódzkie oraz podlaskie.

Oczekujemy

  • Doświadczenia w sprzedaży w branży opakowań (miel wdziane opakowania z tektury)
  • Umiejętności negocjacji, nawiązywania kontaktów
  • Pasji do sprzedaży
  • Samodzielności wysokiej motywacji
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalne

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • System kafeteryjny - 200 PLN na posiłki
  • Pracę zadaniową - liczy się wynik
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do nauki, szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Samochód służbowy do użytku prywatnego
  • Dofinansowanie do wypoczynku

Zadania

  • Sprzedaż opakowań z tektury falistej
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z partnerami biznesowymi
  • Analiza rynku pod kątem potencjału rozwoju sprzedaży
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych, wskaźników jakościowych, osiąganie wyznaczonej marży
  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji
  • Współpraca z innymi działami firmy (dział handlowy,

    obsługa klienta, produkcja, logistyka, dział projektowy)
  • Regularne raportowanie wyników pracy do Dyrektora Sprzedaży
  • Monitorowanie stanów magazynowych i należności klientów

  • Praca Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246