Referent w Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej
  • Wrocław, Plac Uniwersytecki 1
dolnośląskie, Wrocław, Plac Uniwersytecki 1, dolnośląskie, Polska
Uniwersytet Wrocławski
9. 10. 2024

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko referenta w Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej (½ etatu)

Nazwa stanowiska: referent

Wymiar etatu: pełny

Liczba etatów: ½ etatu

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie sekretariatu Samorządu Studentów Uniwersytetu Wrocławskiego.
  • Prowadzenie pełnego rejestru dokumentacji Samorządu Studentów zgodnie z obowiązującymi przepisami wraz z ich rejestrowaniem w systemie EZD.
  • Prowadzenie bieżących prac związanych z obsługą przedsięwzięć organizowanych przez Samorząd Studentów.
  • Przygotowywanie Wniosków o wszczęcie postępowania o udzielenie zamówienia, notatek z szacowania wartości zamówienia, zapytań ofertowych na dostawy i usługi zgodnie z obowiązującym PZP oraz Regulaminem udzielania zamówień publicznych w UWr dla potrzeb realizacji przedsięwzięć organizowanych przez Samorząd Studentów.
  • Obsługa poczty elektronicznej.
  • Organizowanie i protokołowanie posiedzeń Zarządu Uczelnianego Samorządu Studentów oraz Parlamentu Samorządu Studentów.
  • Współpraca z Samorządem Doktorantów, kołami, organizacjami, stowarzyszeniami, zespołami artystycznymi oraz jednostkami organizacyjnymi Uniwersytetu Wrocławskiego, w tym przygotowywanie wspólnych inicjatyw, projektów i wydarzeń w ramach CASD.
  • Wykonywanie dodatkowych zadań związanych z funkcjonowaniem organizacji.

Wymagania konieczne

  • Wykształcenie: średnie lub wyższe.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Biegła obsługa komputera – pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych.
  • Wysoki poziom zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz poczucie odpowiedzialności.
  • Dokładność i rzetelność w prowadzeniu dokumentacji.
  • Otwartość na wdrażanie nowych zadań i rozwiązań.

Wymagania pożądane

  • Doświadczenie w pracy o podobnym charakterze.
  • Pracowitość i zaangażowanie.
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.
  • Łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej Uczelni.
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę).
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”.
  • Możliwość skorzystania z karty „multisport”.
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia opieki medycznej.
  • Dofinansowanie wypoczynku.
  • Dofinansowanie wypoczynku dzieci.
  • Preferencyjne pożyczki.

  • Praca dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690