Referent/ Starszy referent/Inspektor ds. eksploatacji w Dziale Eksploatacji
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Bielsko-Biała
21. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku

  • Prowadzenie spraw związanych z wycinką, pielęgnacją drzew i krzewów,
  • Prowadzenie spraw sanitarno-porządkowych w tym:
  • przygotowanie wniosku o udzielenie zamówienia publicznego na usługi polegające na: utrzymaniu czystości budynków i terenów, koszeniu trawy, odśnieżaniu i posypywaniu chodników placów i dróg odśnieżaniu dachów i usuwaniu sopli flagowania budynków, nadzór nad firmami wykonującymi powyższe usługi,
  • Prowadzenie wszelkich spraw związanych z wydzierżawianiem lub wynajmem terenów zarządzanych przez ZGM oraz prowadzenie naliczeń związanych z wynajmem terenu,
  • Przygotowywanie wniosków do Komisji Gospodarki Miejskiej i Mieszkalnictwa Rady Miejskiej w Bielsku-Białej - dotyczy wszystkich umów, w których upłynął 3 letni okres najmu terenów (przedłużenie umów na czas nieokreślony),
  • wprowadzanie danych oraz faktur do systemu UNISOFT.

WYMAGANIA:

Kandydatem na wyżej wymienione stanowisko może być osoba, która spełnia następujące kryteria (niezbędne wymagania stawiane kandydatom):

  • posiada obywatelstwo polskie,
  • ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych,
  • nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • cieszy się nieposzlakowana opinią,
  • posiada wykształcenie średnie lub wyższe, mile widziany kierunek administracyjny, ekonomiczny lub ochrony środowiska
  • posiada udokumentowany staż pracy: w przypadku wykształcenia średniego minimum 4 lata, w przypadku wykształcenia wyższego minimum 2 lata.

Dodatkowe wymagania stawiane kandydatom:

  • umiejętność obsługi edytora tekstu oraz arkusza kalkulacyjnego,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z pielęgnacją zieleni i drzew oraz doświadczenie w pracy w jednostkach samorządu terytorialnego będą dodatkowymi atutami,
  • umiejętność pracy w zespole, samodzielność,
  • prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

Wymagane dokumenty:

  • podpisane własnoręcznie: CV oraz list motywacyjny ze wskazaniem stanowiska oraz numeru naboru,
  • kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie,
  • dokumenty potwierdzające okres wymaganego stażu pracy (kserokopie świadectw pracy lub zaświadczenie

    o zatrudnieniu),
  • inne dodatkowe dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje, uprawnienia i umiejętności,
  • podpisane własnoręcznie oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji (wzór oświadczenia oraz klauzula informacyjna – do pobrania na stronie internetowej ogłoszenia zgm.eu/nabor-na-stanowisko-referent-st-referent-inspektor-ds-eksploatacji
  • podpisane własnoręcznie oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych i o fakcie, że aplikujący/a nie figuruje w Krajowym Rejestrze Karnym, jako skazany wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane

    z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe (wzór oświadczenia do pobrania na stronie internetowej ogłoszenia zgm.eu/nabor-na-stanowisko-referent-st-referent-inspektor-ds-eksploatacji
  • Osoba, która przejdzie pozytywnie postępowanie rekrutacyjne, przed zatrudnieniem, zobowiązana będzie do dostarczenia zaświadczenia o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Inspektor Bielsko-Biała
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Bielsko-Biała
  • Doradca podatkowy w Polsce Bielsko-Biała
  • Pracownicy uczelni w Polsce Bielsko-Biała
  • Pracownik ds. administracji Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. reklamy Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. telekomunikacji Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. PR Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zakupów Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. marketingu Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648