Referent / Specjalista w Dziale Nauki i Projektów CM
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
UMK w Toruniu Collegium Medicum im.Ludwika Rydygiera
5. 9. 2024
Informacje o stanowisku

UNIWERSYTET MIKOŁAJA KOPERNIKA W TORUNIU

Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy

zatrudni na stanowisko (1 etat)

referenta /specjalisty

w Dziale Nauki i Projektów CM

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Główne obowiązki:

  • obsługa administracyjno-finansowa projektów międzynarodowych,
  • inicjowanie współpracy z uczelniami zagranicznymi w zakresie umów bilateralnych,
  • obsługa administracyjno-finansowa mobilności pracowników i studentów w ramach programów
  • międzynarodowych,
  • współpraca ze studentami oraz pracownikami CM UMK w ramach obsługiwanych projektów,
  • organizacja spotkań informacyjnych dla studentów przyjeżdżających i wyjeżdżających na studia i praktyki w ramach programu ERASMUS,
  • rzetelne wprowadzanie wymaganych danych do wewnętrznych systemów CM UMK oraz zewnętrznych systemów statystycznych, sprawozdawczych, informacyjnych i innych,
  • prowadzenie polityki informacyjno – promocyjnej Działu, w tym redagowanie treści na stronę www.

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe,
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (co najmniej na poziomie B2),
  • biegła znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy, w tym pracy zespołowej,
  • komunikatywność,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • skrupulatność i samodzielność w działaniu,
  • terminowość i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • certyfikat potwierdzający znajomość języka angielskiego,
  • znajomość środowiska administracyjnego Uczelni.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w renomowanej Uczelni,
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i programu opieki medycznej,
  • możliwość skorzystania z pakietu świadczeń socjalnych, m.in.:

    • dofinansowania biletów na wydarzenia kulturalne i sportowe,
    • dofinansowania do karty Multisport,
    • dofinansowania opłat z tytułu uczęszczania dziecka do żłobka, przedszkola lub innych placówek

      wychowania przedszkolnego,
    • dofinansowania wypoczynku, w tym wypoczynku dzieci i młodzieży,
    • preferencyjnych pożyczek.

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Bydgoszcz
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Bydgoszcz
  • Specjalista ds. kadr i płac Bydgoszcz
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Bydgoszcz
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Bydgoszcz
  • Specjalista SEM Bydgoszcz
  • Specjalista SEO Bydgoszcz
  • Pracownicy uczelni w Polsce Bydgoszcz
  • Doradca podatkowy w Polsce Bydgoszcz
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536