Referent / Specjalista w Dziale Administracyjno-Gospodarczym CM
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
UMK w Toruniu Collegium Medicum im.Ludwika Rydygiera
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

UNIWERSYTET MIKOŁAJA KOPERNIKA W TORUNIU

Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy

zatrudni na stanowisko
referenta/specjalisty

w

Dziale Administracyjno-Gospodarczym CM

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Główne obowiązki:

  • prowadzenie spraw związanych z długoterminowym odpłatnym najmem/dzierżawą nieruchomości, powierzchni i lokali użytkowych,
  • prowadzenie spraw związanych z odprowadzaniem podatku od nieruchomości,
  • prowadzenie spraw związanych z obowiązkowym ubezpieczeniem badań klinicznych i eksperymentów medycznych,
  • prowadzenie spraw związanych ze zlecaniem usług.

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność redagowania pism,
  • skrupulatność, terminowość i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy, w tym pracy zespołowej,
  • umiejętność działania pod presją czasu,
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • chęć podejmowania nowych wyzwań oraz podnoszenia kwalifikacji.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość przepisów z zakresu zamówień publicznych,
  • doświadczenie przy realizacji projektów współfinansowanych ze źródeł zewnętrznych,
  • znajomość środowiska administracyjnego Uczelni.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w renomowanej Uczelni,
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i programu opieki medycznej,
  • możliwość skorzystania z pakietu świadczeń socjalnych, m.in.:
  • dofinansowania biletów na wydarzenia kulturalne i sportowe,
  • dofinansowania do karty Multisport,
  • dofinansowania opłat z tytułu uczęszczania dziecka do żłobka, przedszkola lub innych placówek wychowania przedszkolnego,
  • dofinansowania wypoczynku, w tym wypoczynku dzieci i młodzieży,
  • preferencyjnych pożyczek.

  • Praca Bydgoszcz
  • Pracownik administracyjno - biurowy Bydgoszcz
  • Specjalista SEO Bydgoszcz
  • Specjalista SEM Bydgoszcz
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Bydgoszcz
  • Doradca podatkowy w Polsce Bydgoszcz
  • Pracownicy uczelni w Polsce Bydgoszcz
  • Specjalista ds. transportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. HR Bydgoszcz
  • Specjalista ds. turystyki Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116