Referent/Specjalista działu zaopatrzenia materiałowego
  • Pultusk
Pułtusk, Pultusk, Masovian Voivodeship, Polska
ETI Polam Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Pułtusk

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zaopatrzenia w niezbędne materiały,
  • Zarządzanie umowami z dostawcami, negocjacje warunków współpracy, ocena dostawców,
  • Współpraca z innymi działami w celu optymalizacji procesów zaopatrzenia, logistyki i gospodarki magazynowej,
  • Opracowywanie zestawień, analiz i raportów,
  • Optymalizacja kosztów logistycznych dostaw,
  • Nadzór nad utrzymaniem optymalnych stanów magazynowych,
  • Poszukiwanie alternatywnych źródeł zaopatrywania,
  • Monitorowanie przebiegu i terminowości realizacji zamówień,
  • Weryfikacja poprawności dokumentów związanych z dostawami, akceptacja merytoryczna faktur zewnętrznych,
  • Realizowanie strategii zakupowej zgodnie ze standardami firmy,
  • Monitorowanie sytuacji rynkowej, śledzenie trendów na runku surowców.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średniozaawansowanym,
  • Wykształcenie wyższe preferowane z obszaru logistyki, ekonomii,
  • Co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość zasad, procesów oraz standardów prowadzenia negocjacji i zawierania umów,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi programów MS Office (w szczególności Excel),
  • Inicjatywa, orientacja na wyniki i wysokie zdolności analityczne.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju i zdobywania ciekawego doświadczenia zawodowego,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • Dofinansowanie do posiłków i prywatnej opieki medycznej,
  • Dofinansowanie do karnetów na basen lub siłownię,
  • Dofinansowanie do wypoczynku.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie do posiłków
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez ETI Polam Sp. z o.o. z siedzibą W Pułtusku, ul. Jana Pawła II 18, 06-100 Pułtusk, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Zapoznałam/em się z informacją i pouczeniem dotyczącym przysługujących mi praw. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez ETI Polam Sp. z o.o. w Pułtusku, ul. Jana Pawła II 18, 06-100 Pułtusk. Podanie danych i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest ETI Polam Sp. z o.o. z siedzibą w Pułtusku przy ul. Jana Pawła II 18. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Dane będą przechowywane przez rok od zgłoszenia kandydatury, a w przypadku wyrażenia zgody tylko na przetwarzanie danych w aktualnym procesie rekrutacji zostaną usunięte zaraz po jego zakończeniu. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania i cofnięcie zgody na ich przetwarzanie. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

  • Praca Pułtusk
  • Pułtusk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690