Referent / Specjalista ds. finansowych
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Polska
Inco Sp. z o.o.
13. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • codzienna kontrola stanu środków na kontach bankowych i raportowanie tych danych Wspólnikowi oraz Zarządowi spółki,
  • wystawianie faktur sprzedażowych,
  • weryfikacja faktur przychodzących,
  • obsługa systemów bankowych (przelewy, wyciągi bankowe, potwierdzenia dyspozycji przelewów),
  • obsługa portalu sprawozdawczego (GUS),
  • wsparcie w realizacji procesu inwentaryzacji,
  • współpraca z przedstawicielami banków obsługujących firmę,
  • nadzór nad wydatkowaniem środków z kart debetowych i prepaid,
  • obsługa procesu podróże służbowe: rozliczanie podróży służbowych, analiza kosztów i raporty,
  • przygotowywanie okresowych raportów (np.: przychody netto ze sprzedaży, ryczałty miesięczne za poszczególne usługi, raport utargów, itp.),
  • czynny udział w procesie zamknięcia: miesiąca, roku oraz w audytach finansowych,
  • ścisła współpraca z zewnętrzną księgowością (biuro rachunkowe),
  • przygotowywanie dokumentów na potrzeby badania sprawozdania finansowego spółki oraz współpraca z audytorem,
  • współpraca z działem finansowym niemieckiej spółki w ramach jednej grupy kapitałowej,
  • współpraca ze wszystkimi działami w firmie w zakresie obliczania i monitorowania niezbędnych wskaźników oraz tworzenia zestawień i analiz zgodnie z bieżącymi potrzebami spółki,
  • bieżące tłumaczenie dokumentacji PL-DE/DE-PL.

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie ekonomiczne, preferowane kierunki: finanse, rachunkowość,
  • posiadasz co najmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • dobrze znasz język niemiecki (min. B2) - warunek konieczny,
  • umiejętnie analizujesz dane i wyciągasz wnioski,
  • znasz MS Excel na poziomie co najmniej średniozaawansowanym,
  • cechuje Ciebie dobra organizacja czasu pracy, skrupulatność, sumienność, umiejętności skupienia uwagi na rozwiązaniu powstałej trudności,
  • charakteryzuje Ciebie inicjatywa w działaniu – proaktywna postawa,
  • jesteś komunikatywny/a, potrafisz pracować w zespole i pod presją czasu.

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych umiejętności,
  • możliwość pracy w firmie o wysokich standardach i przyjaznej atmosferze pracy,
  • dostęp do prywatnej służby zdrowia Luxmed,
  • program MultiSport (karnety sportowe),
  • pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie do długiego urlopu, dofinansowanie do zakupu szkieł korekcyjnych),
  • dodatkowe świadczenia dla Pracowników w okolicach Świąt,
  • możliwość skorzystania z programu poleceń pracowniczych (bonus finansowy za polecenie kandydata),
  • najlepszą kawę w okolicy :)

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Zakupów Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. marketingu Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. ofertowania Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Zarządzania Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Eksportu Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. transportu Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. HR Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. turystyki Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 077
    18 849