Referent / Referentka ds. rachunkowości
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Bydgoscy Zarządcy Nieruchomości Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Do zadań należy prowadzenie rachunkowości oraz rozliczeń nieruchomości w oparciu o aktualne przepisy oraz rozliczanie mediów dostarczanych do lokali (woda, energia cieplna itp.).

Nasze wymagania

  • Wysoka motywacja do nauki nowego zawodu
  • Dyspozycyjność czasowa
  • Doskonała organizacja pracy własnej
  • Wykształcenie / kursy kierunkowe nie są wymagane ale będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę w firmie o bardzo stabilnej pozycji na rynku, w sympatycznym zespole pod kierunkiem najbardziej doświadczonego fachowca w Bydgoszczy
  • Pomoc we wdrożeniu w zakres obowiązków
  • Umowę o pracę

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista ds. turystyki Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Bydgoszcz
  • Specjalista ds. finansów Bydgoszcz
  • Pracownik ds. administracji Bydgoszcz
  • Specjalista ds. reklamy Bydgoszcz
  • Specjalista ds. telekomunikacji Bydgoszcz
  • Specjalista ds. PR Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zakupów Bydgoszcz
  • Specjalista ds. marketingu Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570