Referent rachunkowości [m|k] spółka doradcza
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
gaminco.eu
1. 9. 2024

Zapraszamy do współpracy w obszarze rachunkowości naszej kancelarii. Czekają na Ciebie ciekawe zadania indywidualnie dostosowane do Twoich umiejętności w firmie z zasadami.
Obowiązki
• Współpraca i wsparcie pracowników działu prawa i administracji
• Rozrachunki wprowadzanie danych
• Wdrożenie procedur cyfrowych – elektroniczny obieg dokumentów
Oczekujemy
• dobrej znajomości programu MS Office,
• własnej inicjatywy i gotowości do wsparcia pracy zespołowej
• gotowość do udziału w szkoleniach
Oferujemy
• Możliwość rozwoju i awansu
• Wpływ na rozwój firmy
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Wsparcie zespołu
Następne kroki
Chcesz, aby Twoja paca miała sens i była ważna dla zespołu, a korporacja nie koniecznie przypadła Ci do gustu. Prosimy o nadesłanie aplikacji podając oczekiwania co do warunków również płacowych, termin rozpoczęcia pracy na adres email @
Potrafimy się dogadać, jeżeli będziemy mogli na Ciebie liczyć.
Pytania w nawiązaniu do tej oferty, proszę kierować do osoby odpowiedzialnej: tel.: +48 32 7 23 23 21 Dziękujemy!

  • Praca Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567