Referent księgowy
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Zarządzanie Nieruchomościami
24. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wprowadzanie dokumentów księgowych do programu komputerowego SłONIE firmy ZUI MIESZCZANIN,
  • przygotowywanie rozliczeń mediów,
  • pomoc zarządcom nieruchomości w przygotowywaniu budżetów wspólnot mieszkaniowych,
  • sporządzanie deklaracji do urzędów skarbowych i ZUS,
  • przygotowywanie sprawozdań, raportów, zestawień, opracowań wg potrzeb klientów,
  • kontakt z mieszkańcami,

WYMAGANIA:
  • wykształcenie średnie,
  • znajomość programów finansowo-księgowych, MS Office,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • odpowiedzialność i samodzielność,
  • dokładność,
  • zaangażowanie.

OFERUJEMY:
  • umowa o pracę

  • Praca Bielsko-Biała
  • Księgowa Bielsko-Biała
  • Księgowy Bielsko-Biała
  • Główny księgowy Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532