Referent ds. utrzymania ruchu
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
CELMA INDUKTA Spółka Akcyjna
8. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • koordynacja i realizacja działań zabezpieczających utrzymanie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń,
  • zapewnienie ciągłości pracy zakładu pod kątem energetycznym (energia elektryczna, gaz ziemny, woda, sprężone powietrze),
  • organizowanie i nadzorowanie prac związanych z bieżącą eksploatacją infrastruktury zakładu,
  • nadzór i odbiór prac technicznych wykonywanych przez firmy zewnętrzne związanych z przeglądami okresowymi, pracami remontowymi i konserwacyjnymi urządzeń i infrastruktury energetycznej,
  • nadzór nad eksploatacją i konserwacją urządzeń dźwignicowych oraz innych urządzeń podlegających dozorowi Urzędu Dozoru Technicznego.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne o profilu elektrycznym

    lub mechanicznym,
  • umiejętność organizacji własnej pracy,
  • samodzielność i zaangażowanie w pracy,
  • otwartość na wiedzę, chęć do podnoszenia swoich kwalifikacji i umiejętności,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • znajomość programów pakietu MS Office.

OFERUJEMY:
  • pracę w ciągle rozwijającej się, zorientowanej na nowe technologie firmie, posiadającej nowoczesny park maszynowy,
  • szkolenia, niezbędne do wykonywania pracy na danym stanowisku,
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę,
  • trwałość zatrudnienia,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • grupowe ubepieczenie na życie.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Pracownik utrzymania ruchu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. telekomunikacji Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. PR Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ofertowania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zarządzania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Eksportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. transportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. HR Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. turystyki Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690