Referent ds. Usług Dystrybucyjnych
  • Janów Lubelski
Janów Lubelski, Janów Lubelski, lubelskie, Polska
PGE Dystrybucja S.A.
14. 5. 2024

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów/ Rejon Energetyczny Janów Lubelski

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku
Twój zakres obowiązków:

Wsparcie technicznej obsługi odbiorców poprzez:

  • Prowadzenie zagadnień związanych z zawieraniem umów o świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej,
  • Obsługę i rozliczanie klientów w dedykowanych systemach,
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej- prawnej odbiorców oraz jej archiwizacja,
  • Generowanie, weryfikację oraz odpisywanie zleceń,
  • Przygotowywanie raportów, zestawień oraz sprawozdań w zakresie zadań wydziału.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o kierunku elektrycznym lub pokrewnym,
  • Mile widziane doświadczenie w branży energetycznej,
  • Dobra znajomość obsługi komputera, MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność planowania i organizowania pracy, samodzielność, umiejętność komunikowania się i pracy w zespole.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.

  • Praca Janów Lubelski
  • Janów Lubelski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    121 608
    19 591