Referent ds. umów i obsługi klienta
  • Dąbrowa górnicza
referent ds. umów i obsługi klienta
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa górnicza, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
30. 9. 2024

Masz doświadczenie w sprzedaży lub w obsłudze Klientów? A może dopiero chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie w tym obszarze?
Jeśli tak, mamy dla Ciebie doskonałą ofertę! Dla naszego Klienta z branży gospodarki odpadami poszukujemy osoby na stanowisko Referenta ds. Umów i Obsługi Klienta. Brzmi ciekawie? Nie zwlekaj – aplikuj już dziś!

Oczekujemy

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w sprzedaży lub w obsłudze Klienta (mile widziane minimum roczne doświadczenie lub chęć rozwoju w tym obszarze)
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych
  • Umiejętności perswazji
  • Bardzo dobrej organizacji czasu pracy
  • Mile widziane: znajomość j. angielskiego na poziomie B2
  • Mile widziane: znajomość zagadnień z zakresu gospodarki odpadami medycznymi

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju swoich kompetencji

Zadania

  • Telefoniczny i mailowy kontakt z Klientami
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Podpisywanie umów z nowymi Klientami
  • Wsparcie merytoryczne Klientów w zakresie gospodarowania odpadami medycznymi
  • Monitorowanie działań konkurencji
  • Realizacja kampanii wychodzących
  • Raportowanie wyników
  • Obsługa elektronicznego obiegu dokumentów
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. obsługi klienta Dąbrowa Górnicza
  • Tajemniczy klient Dąbrowa Górnicza
  • Obsługa hotelowa Dąbrowa Górnicza
  • Obsługa gastronomii Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. kadr i płac Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. finansów Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 518
    20 132