Referent ds. skupu surowca
  • Olsztynek
Olsztynek, Olsztynek, Warmian-Masurian Voivodeship, Polska
Maspex
16. 9. 2024

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Twój zakres obowiązków

  • dokonywanie rozliczeń dostarczanych do Zakładu surowców,
  • przygotowywanie korespondencji dla dostawców,
  • nadzór nad harmonogramami dostaw surowca,
  • współpracę z działem Logistyki i Komisją Odbioru Surowca.

Nasze wymagania

  • jesteś dyspozycyjna/y do pracy w systemie 4-brygadowym,
  • potrafisz obsługiwać program Excel – mile widziane,
  • lubisz pracować w dynamicznym środowisku,
  • jesteś otwarta/y na naukę i rozwój w obszarze skupu surowców.

To oferujemy

  • wynagrodzenie godzinowe oraz premie miesięczne,
  • zadania pozwalające poszerzyć umiejętności i kwalifikacje,
  • pracę w zespole doświadczonych Referentów,
  • długą listę benefitów pozapłacowych, a wśród nich: wczasy pod gruszą, dofinansowanie do posiłków, dobrowolne ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty Multisport, dobrowolną prywatną opiekę medyczną LUXMED, działania dedykowane dla rodziny jak wyprawka dla pierwszoklasisty.

  • Praca Olsztynek
  • Olsztynek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584