Referent ds. produkcji - praca od zaraz
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, podkarpackie, Polska
ZMM Maxpol
4. 10. 2024

Firma ZMM MAXPOL z siedzibą w Rzeszowie od 1985 roku zajmuje się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych. Nasze marki to DOMELO oraz HAGSEN (www.domelo.pl | www.hagsen.pl)

Obowiązki

  • Rozliczanie pracy Operatora Produkcji
  • Bieżące analizowanie i wyjaśnianie rozbieżności w dokumentacji
  • Tworzenie dokumentów rozliczeniowych
  • Właściwy nadzór nad prawidłowym obiegiem zleconych dokumentów
  • Stała współpraca z działem produkcji oraz magazynem

Wymagania

  • Wykształcenie średnie (mile widziane Technik Ekonomista)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel
  • Mile widziany staż lub praktyka przy rozliczaniu kosztów produkcji / w Dziale finansowym / Rachunkowym / rozliczaniu sprzedaży
  • Samodzielność i dokładność w wykonywaniu zadań
  • Dostępność - PRACA W SYSTEMIE 3-ZMIANOWYM 4-ro BRYGADOWYM (praca na trzy zmiany, czyli również w porze nocnej i weekendy zgodnie z harmonogramem)

Oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia
  • System premiowy
  • Szkolenia niezbędne na danym stanowisku pracy
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Pracownicy mają możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach finansowych
  • Dofinansowanie do kraty MultiSport
  • Otwartą i przyjazną atmosferę w pracy
  • Spotkania i imprezy integracyjne
  • Wspieramy aktywność pracowników, poprzez różne formy dofinansowania do udziału w zawodach i eventach sportowych

  • Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

  • Praca Rzeszów
  • Pracownik produkcji Rzeszów
  • Specjalista ds. telekomunikacji Rzeszów
  • Specjalista ds. PR Rzeszów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rzeszów
  • Specjalista ds. Zakupów Rzeszów
  • Specjalista ds. marketingu Rzeszów
  • Specjalista ds. ofertowania Rzeszów
  • Specjalista ds. Zarządzania Rzeszów
  • Specjalista ds. Eksportu Rzeszów
  • Specjalista ds. transportu Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388