REFERENT ds. oceny dostawców (dla studenta/absolwenta)
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Zks
30. 5. 2024

Krajowy lider w produkcji konstrukcji stalowych poszukuje kandydata do pracy na stanowisku: Referent ds. oceny dostawców
Zakres obowiązków:
-Koordynacja i optymalizacja procesów oceny dostawców
-Sporządzanie analiz, raportów i sprawozdań w ramach realizowanych obowiązków
-Systematyczne dokumentowanie procesów zakupowych w systemie
-Kontrola realizacji zamówień (weryfikacja dostaw i rozliczeń,, reklamacje)
-Nadzór nad dokumentacją jakościową dla dostarczanych towarów
-Aktywna komunikacja i współpraca z dostawcami w zakresie eliminacji problemów jakościowych i doskonalenia jakości,
-Prowadzenie procesu reklamacyjnego oraz nadzorowanie działań korygujących i zapobiegawczych,
-Wsparcie pozostałych członków zespołu w wybranych obszarach zadaniowych
Czego oczekujemy
Mile widziane:
- studia w toku lub wykształcenie wyższe zarządzanie jakością, inżynieria produkcji, logistyka (zarządzanie łańcuchem dostaw) lub pokrewne,
- znajomość zagadnień oceny i kwalifikacji dostawców, tworzenia i weryfikacji procesów,
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
- doświadczenia na podobnym stanowisku,
-Aktywność, samodzielność i zorientowanie na osiąganie ambitnych celów, skuteczność w działaniu;
-Umiejętność budowania relacji
-Orientacja na klienta wewnętrznego
-Otwartość na współpracę i dzielenie się wiedzą
-Umiejętności negocjacyjne i zdolności analityczne,
-Otwartość na nowe doświadczenia, zmiany i zdobywanie wiedzy
-Systematyczność, terminowość i dokładność
To oferujemy
-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z perspektywą długoterminowej współpracy,
-Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach i kursach,
-Karta Medicover Sport,
-Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
-Dofinansowanie nauki języków,
-Ubezpieczenie grupowe
-Praca w godzinach 6-9 do 14-17 (8h)
CV proszę wysyłać na adres zakupyzks @ gmail .com
W przypadku kontaktu telefonicznego proszę o przesłanie CV przez WhatsApp lub sms, wtedy podam adres e-mail.

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Specjalista ds. HR Katowice
  • Specjalista ds. finansów Katowice
  • Pracownik ds. administracji Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080