REFERENT DS. OBSŁUGI FINANSOWEJ I ROZLICZEŃ PROJEKTÓW
  • Racibórz
Racibórz, Wczasowa 3, 47-400 Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie
Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Niemców Województwa Śląskiego
27. 4. 2024
od 4 900 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Główne zadania do wykonywania na stanowisku pracy:
- kontakt ze strukturami Towarzystwa w sprawie projektów kulturalnych, doradztwo i wsparcie w procesie składania wniosków;
- prowadzenie rejestru projektów;
- opieka merytoryczna nad grupami kulturalnymi Towarzystwa;
- sporządzanie wniosków o dotację i ich rozliczanie;
- nadzorowanie wydatków poszczególnych projektów;
Wymagania:
a/ niezbędne
- wykształcenie średnie, preferowane ekonomiczne;
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie;
- umiejętność obsługi komputera (programy Word i Excel);
b/ dodatkowe:
- doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z realizacją projektów kulturalnych;
- znajomość przepisów dotyczących składania wniosków o dotację i rozliczeń;
- prawo jazdy kat. B;
- umiejętność organizacji pracy własnej i ustalania priorytetów;

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

  • Praca Racibórz
  • Racibórz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030