Referent ds. Logistyki wewnętrznej
  • Świdnica
Świdnica, Świdnica, dolnośląskie, Polska
Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o.
11. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Sprawdzenie poprawnego bukowania etykiet z produkcji
  • Weryfikacja poprawnego bukowania komponentów produkcyjnych
  • Ciągła weryfikacja błędnych transakcji w systemie Xpert
  • Przeprowadzanie inwentaryzacji magazynów produkcyjnych, opisywanie korekt w raporcie
  • Kontrola nad przepływem materiałów w całej fabryce
  • Utrzymywanie porządku w określonych pomieszczeniach
  • Zapewnienie ochrony środowiska poprzez aktywne działania
  • Przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ oraz prawa pracy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: szkoła zawodowa, technikum,
  • Doświadczenie w zawodzie min. 1 rok
  • Komunikatywność, znajomość gospodarki magazynowej
  • Techniczne i racjonalne myślenie
  • Elastyczność czasowa,
  • Umiejętność obsługi komputera i systemu ERP w obszarze gospodarki materiałowej
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziane uprawnienia UDT na wózek widłowy.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w renomowanej, prężnie rozwijającej się firmie
  • Pracę w systemie 2 zmianowym
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • System premiowy powiązany z realizacją celów
  • Pakiet benefitów: dopłatę do posiłków, prywatną opieka medyczna LUXMED, pakiet sportowy MEDICOVER SPORT,
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Pracę w przyjaznej atmosferze i zmotywowanym zespole.

  • Praca Świdnica
  • Świdnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183